BrAPI (7.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (32 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: yes
fr: oui

en: Cancel
fr: Annuler

en: None
fr: Aucun(e)

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Help
fr: Aide

en: Unknown
fr: Inconnu

en: no
fr: non

en: operations
fr: opérations

en: User login
fr: Connexion utilisateur

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Enable debug mode
fr: Activer le mode de débogage

en: Unknown error
fr: Erreur inconnue

en: Attribute settings
fr: Paramètres des attributs

en: Local
fr: Locale

en: Results per page
fr: Résultats par page

en: Attribute name
fr: Nom de l'attribut

en: Not set
fr: Non défini

en: Compare
fr: Comparer

en: Invalid URL.
fr: URL invalide.

en: Page number
fr: Numéro de page

en: Supported methods
fr: Méthodes prises en charge
