BrAPI (7.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: yes
it: sì

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Administration
it: Amministrazione

en: Version
it: Versione

en: None
it: Nessuno

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Help
it: Aiuto

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: n/a
it: n/d

en: operations
it: operazioni

en: User login
it: Accesso utente

en: Features
it: Funzionalità

en: Attribute settings
it: Impostazioni attributo

en: Results per page
it: Risultati per pagina

en: Not set
it: Non impostato

en: Compare
it: Confronta

en: 1.0
it: 1,0

en: Invalid URL.
it: URL non valido.

en: Page number
it: Numero pagina
