BrAPI (7.x-3.0-beta5) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: yes
ar: نعم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: الإدارة

en: Version
ar: النسخة

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Help
ar: المساعدة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: n/a
ar: غير متوفر

en: no
ar: لا

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Features
ar: الخصائص
