BrAPI (7.x-3.0-beta5) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: yes
he: סוגים

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Administration
he: ניהול

en: Version
he: גירסה

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Help
he: עזרה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: n/a
he: -ללא-

en: no
he: לא

en: operations
he: פעולות

en: User login
he: כניסה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Not set
he: לא נקבע

en: Compare
he: השווה

en: Page number
he: מספר הדף
