BrAPI (7.x-3.0-beta6) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: yes
lt: taip

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Version
lt: Versija

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Help
lt: Pagalba

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: n/a
lt: n/d

en: no
lt: ne

en: User login
lt: Nariams

en: Features
lt: Savybės

en: Attribute settings
lt: Požymių nuostatos

en: Compare
lt: Palyginti
