BrAPI (7.x-3.0-beta7) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: yes
ne: हो

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Version
ne: संस्करण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Help
ne: सहयोग

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: no
ne: हैन

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश
