BrAPI (7.x-3.0-beta7) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: yes
tr: evet

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Administration
tr: Yönetim

en: Version
tr: Sürüm

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Help
tr: Yardım

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: no
tr: hayır

en: operations
tr: işlemler

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: Features
tr: Özellikler

en: Unknown error
tr: Bilinmeyen hata

en: Attribute settings
tr: Nitelik ayarları

en: Local
tr: Yerel

en: Attribute name
tr: Nitelik ismi

en: Not set
tr: Ayarlanmamış

en: Page number
tr: Sayfa numarası

en: Supported methods
tr: Desteklenen yöntemler
