BrAPI (7.x-3.0-beta7) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: yes
ur: جی ہاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Administration
ur: تنظیم

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: n/a
ur: کوئی نہیں
