Breakpoints (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Groups
az: Qruplar

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Create
az: Yaradıldı

en: Source
az: Mənbə

en: Machine name
az: Maşın adı
