Brightcove integration (7.x-5.0) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Upload
ne: अपलोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: Host
ne: होस्ट

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स
