Brightcove Video Connect (7.x-5.1) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Tags
he: תגיות

en: File
he: קובץ

en: Reset
he: איתחול

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Length
he: אורך

en: Text
he: טקסט

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Upload
he: העלאה

en: Create
he: יצירה

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Host
he: שם שרת

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Filter
he: סינון

en: Fields
he: שדות

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Set default
he: קביעה כברירת מחדל

en: Port
he: פורט

en: Entity
he: יישות

en: Video
he: וידאו

en: Missing
he: חסר

en: Installed
he: מותקן

en: Attach
he: צרף

en: Values
he: ערכים

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Search in
he: חיפוש ב

en: Upload logo image
he: טעינת תמונת לוגו

en: File extension
he: סיומת הקובץ

en: Published date
he: תאריך פרסום

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Nothing
he: ללא
