Brightcove Video Connect (7.x-6.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Upload
ne: अपलोड

en: Active
ne: सक्रिय

en: Host
ne: होस्ट

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स
