Brightcove Video Connect (7.x-6.0-beta2) - en to gl translation catalogue (54 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Tags
gl: Etiquetas

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: default
gl: predeterminado

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Length
gl: Lonxitude

en: Player
gl: Reproductor

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Upload
gl: Subir

en: Active
gl: Activo

en: Database
gl: Base de datos

en: Host
gl: Anfitrión

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Filter
gl: Filtro

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Caching
gl: Caché

en: State
gl: Estado

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Other
gl: Outro

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Port
gl: Porto

en: Browse
gl: Explorar

en: seconds
gl: segundos

en: Immediately
gl: Inmediatamente

en: Attach
gl: Adxuntar

en: Until
gl: Até

en: Account settings
gl: Configuración de conta

en: Videos
gl: Vídeos

en: Search in
gl: Buscar en

en: File extension
gl: Extesión de ficheiro

en: Dialog
gl: Diálogo

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Nothing
gl: Nada
