Brightcove Video Connect (7.x-6.5) - en to hy translation catalogue (36 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Host
hy: Հոսթ

en: Selected
hy: ընտրված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Port
hy: Պորտ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Account settings
hy: Հաշվի կարգավորումները

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hy: Ֆայլը չի կարող պահպանվել: Անհայտ սխալ է տեղի ունեցել:

en: Search in
hy: Որոնել

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Nothing
hy: Ոչինչ
