Brightcove Video Connect (7.x-6.6) - en to lt translation catalogue (63 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: default
lt: įprasta

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Length
lt: Ilgis

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Upload
lt: Įkelti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Host
lt: Serveris

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Caching
lt: Kešavimas

en: State
lt: Etapas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Other
lt: Kiti

en: Loop
lt: Ciklas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Port
lt: Šliuzas

en: Browse
lt: Naršyti

en: Languages
lt: Kalbos

en: Entity
lt: Esybė

en: Caption
lt: Antraštė

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Attach
lt: Prisegti

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo. Klaida nežinoma.

en: Search in
lt: Ieškoti

en: File extension
lt: Failo plėtinys

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Nothing
lt: Nieko

en: Update log message
lt: Atnaujinimo žinutė

en: Change history
lt: Pakeitimų istorija

en: Creation log message
lt: Sukūrimo žinutė
