Brightcove Video Connect (7.x-6.6) - en to az translation catalogue (45 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Length
az: Uzunluq

en: Keywords
az: Açar söz

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: Active
az: Aktiv

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Selected
az: Seçildi

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Advanced
az: Əlavə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Caching
az: Keşlənib

en: State
az: Dövlət

en: Other
az: Digər

en: Loop
az: Döngə

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Languages
az: Dillər

en: Entity
az: Entiti

en: Caption
az: Başlıq

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Publish
az: Dərc et

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Account settings
az: Hesab tənzimləmələri

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
az: %fayl faylını saxlamaq mümkün olmadı. Naməlum xəta baş verib.

en: Search in
az: Axtarış

en: File extension
az: Fayl uzantısı
