Brightcove Media (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Tags
id: Tag

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Filter
id: Saring

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
id: Berkas %file tidak dapat disimpan. Kesalahan tak dikenal telah terjadi.

en: Video file
id: File Video

en: Search in
id: Cari di

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)
