Brightcove Media (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Tags
nl: Labels

en: Player
nl: Speler

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Short description
nl: Korte beschrijving

en: Long description
nl: Lange beschrijving

en: Player Width
nl: Videobreedte

en: Player Height
nl: Videohoogte

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden. Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Video file
nl: Filmbestand

en: Search in
nl: Zoek in

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Filter videos
nl: Video's filteren

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Brightcove playlist
nl: Brightcove-afspeellijst

en: Brightcove Playlist
nl: Brightcove-afspeellijst
