Brightcove Media (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Tags
it: Etichette

en: Reset
it: Ripristina

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Filter
it: Filtra

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
it: Il file %file non può essere salvato. Si è verificato un errore  sconosciuto.

en: Video file
it: File video

en: Search in
it: Cerca in

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: You have entered a URL for a video that is already in your library.
it: L'URL inserito si riferisce ad un video che è già presente nella libreria.
