Brightcove Media (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Filter
lt: Filtruoti

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo. Klaida nežinoma.

en: Search in
lt: Ieškoti

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
