Brightcove Media (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Tags
ro: Etichete

en: Reset
ro: Resetează

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Filter
ro: Filtru

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ro: Fişierul %file nu a putut fi salvat; eroare necunoscută.

en: Video file
ro: Fișier video

en: Search in
ro: Căutați în

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)
