Brightcove Media (7.x-2.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Filter
ar: انتقاء

en: Loading...
ar: تحميل...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ar: لا يمكن حفظ الملف %file. لسبب مجهول.

en: Search in
ar: البحث في

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
