Bootstrap 3 shortcodes (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: size
ml: വലിപ്പം

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: None
ml: ഇല്ല

en: default
ml: സ്വതവേ

en: warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: info
ml: വിവരം
