Bootstrap 3 shortcodes (7.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: disabled
az: söndürülüb

en: footer
az: aşağı hissə

en: None
az: Yoxdur

en: hidden
az: gizli

en: active
az: aktiv

en: block
az: blok
