Bootstrap 3 shortcodes (7.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: size
lt: dydis

en: disabled
lt: išjungtas

en: footer
lt: poraštė

en: None
lt: Joks

en: default
lt: įprasta

en: hidden
lt: paslėptas

en: link
lt: nuoroda

en: type
lt: tipas

en: active
lt: aktyvus

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: text
lt: tekstas

en: block
lt: blokas

en: warning
lt: įspėjimas

en: info
lt: informacija

en: interval
lt: intervalas
