B-Translator Client (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Projects
nl: Projecten

en: Login
nl: Inloggen

en: Date
nl: Datum

en: Single
nl: Enkel

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Last month
nl: Afgelopen maand

en: Upload
nl: Uploaden

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Limit
nl: Limiet

en: To Date
nl: Einddatum

en: Testing
nl: Tests

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Translated
nl: Vertaald

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Untranslated
nl: Niet vertaald

en: Translate
nl: Vertalen

en: Decline
nl: Afwijzen

en: Please select a file.
nl: Selecteer a.u.b. een bestand.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nl: Uitsluitend bestanden met de volgende extensies zijn toegelaten: %files-allowed.

en: Last week
nl: Afgelopen week

en: Origin
nl: Oorsprong

en: All languages
nl: Alle talen

en: (empty)
nl: (leeg)

en: Show related projects
nl: Gerelateerde projecten

en: From Date
nl: Begindatum
