B-Translator Client (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Translated
hy: Թարգմանված

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: All languages
hy: Բոլոր լեզուները
