B-Translator Client (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Multiple
ml: ഒന്നിലധികം

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ml: ഇപ്പറയുന്ന ഫയല്‍ എക്സ്റ്റന്‍ഷനുകള്‍ മാത്രമേ അനുവദനീയമായുള്ളൂ: %files-allowed.

en: All languages
ml: എല്ലാ ഭാഷകളും
