B-Translator Client (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Language
lt: Kalba

en: 1 subscriber | @count subscribers
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Go
lt: Pirmyn

en: Login
lt: Prisijungti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: Comment
lt: Komentaras

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: String
lt: Eilutė

en: 1 vote | @count votes
lt[0]: @count balsas
lt[1]: @count balsai
lt[2]: @count[2] balsų

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Features
lt: Savybės

en: Limit
lt: Limitas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Translations
lt: Vertimai

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Translated
lt: Išversta

en: Untranslated
lt: Neišversta

en: Translate
lt: Versti

en: Please select a file.
lt: Prašome pasirinkti failą.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: Admin
lt: Adminas

en: All languages
lt: Visos kalbos

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: (empty)
lt: (tuščia)
