B-Translator Client (7.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Language
ro: Limba

en: Projects
ro: Proiecte

en: Project
ro: Proiect

en: Go
ro: Mergi

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Single
ro: Singură

en: Multiple
ro: Multiplă

en: Save
ro: Salvare

en: Last month
ro: Ultima lună

en: Comment
ro: Comentariu

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: String
ro: Șir text

en: 1 vote | @count votes
ro[0]: 1 vot
ro[1]: @count voturi
ro[2]: @count de voturi

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Features
ro: Caracteristici

en: Limit
ro: Limită

en: To Date
ro: Până La Data

en: Testing
ro: Testare

en: Translations
ro: Traduceri

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Translated
ro: Tradus

en: Synchronize
ro: Sincronizează

en: Untranslated
ro: Netradus

en: Translate
ro: Traducere

en: 1 contributor | @count contributors
ro[0]: 1 contribuitor
ro[1]: @count contribuitori
ro[2]: @count de contribuitori

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ro: Doar fişierele cu următoarele extensii sunt acceptate: %files-allowed.

en: Admin
ro: Administrator

en: Origin
ro: Origine

en: All languages
ro: Toate limbile

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: (empty)
ro: (gol)
