B-Translator Client (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Language
ne: भाषा

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Translate
ne: अनुवाद

en: All languages
ne: सबै भाषाहरू

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
