B-Translator Client (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Language
ar: اللغة

en: Projects
ar: المشاريع

en: Project
ar: المشروع

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Single
ar: مفرد

en: Multiple
ar: متعدد

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Last month
ar: الشهر الماضي

en: Comment
ar: التعليق

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: String
ar: المقطع

en: 1 vote | @count votes
ar[0]: صوت واحد
ar[1]: لا أصوات
ar[2]: صوتان
ar[3]: @count أصوات
ar[4]: @count صوتا
ar[5]: @count صوت

en: Random
ar: عشوائي

en: Features
ar: الخصائص

en: Limit
ar: حد

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Translated
ar: مترجم

en: Synchronize
ar: تزامن

en: Translate
ar: ترجمة

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ar: يُسمح بالملفات التي تحمل هذه الامتدادات فقط: %files-allowed.

en: All languages
ar: كل اللغات

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: (empty)
ar: (فارغ)
