B-Translator Client (7.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Search
ur: تلاش

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: String
ur: سطر

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ur: صرف ان ایکسٹینشنز کی حامل فائلیں ہی قابلِ قبول ہیں: %files-allowed۔

en: All languages
ur: تمام زبانیں

en: (empty)
ur: (خالی)
