B-Translator Client (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Language
az: Dil

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Comment
az: Şərh

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: String
az: Mətn

en: Random
az: Təsadüfi

en: Testing
az: Test

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
az: Yalnız aşağıdakı uzantıları olan fayllara icazə verilir: %files-allowed.
