B-Translator Client (7.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (57 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Language
hu: Nyelv

en: 1 subscriber | @count subscribers
hu[0]: 1 feliratkozás
hu[1]: @count feliratkozás

en: Projects
hu: Projektek

en: Project
hu: Projekt

en: Go
hu: Mehet

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Single
hu: Egyszeres

en: Multiple
hu: Többszörös

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: Last month
hu: Múlt hónapban

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: String
hu: Karaktersorozat

en: 1 vote | @count votes
hu[0]: 1 szavazat
hu[1]: @count szavazat

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Features
hu: Jellemzők

en: Limit
hu: Korlát

en: To Date
hu: Záró dátum

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Translations
hu: Fordítások

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Translated
hu: Lefordított

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Synchronize
hu: Összehangolás

en: Untranslated
hu: Fordítatlan

en: Translate
hu: Fordítás

en: 1 contributor | @count contributors
hu[0]: 1 fordító
hu[1]: @count fordító

en: String details
hu: Kifejezés részletei

en: Decline
hu: Elutasítás

en: Please select a file.
hu: Ki kell választani egy fájlt.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
hu: Csak a következő kiterjesztések egyikével rendelkező fájlok tölthetőek fel: %files-allowed.

en: Last week
hu: Múlt hét

en: Origin
hu: Kezdőpont

en: All languages
hu: Az összes nyelv

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: (empty)
hu: (üres)

en: in context: @context
hu: @context szövegkörnyezetben

en: <New translation>
hu: <Új fordítás>

en: Edit a copy
hu: Egy másolat szerkesztése

en: Undo decline
hu: Elutasítás visszavonása

en: Do you want to overwrite the current suggestion?
hu: A jelenlegi javaslat biztosan felülírható?

en: Delete Project
hu: Projekt törlése

en: Project statistics
hu: Projekt statisztikái

en: Source text
hu: Forrásszöveg

en: Direct and permanent link to this string.
hu: Közvetlen és állandó hivatkozás a karaktersorozatra.

en: Search Translations
hu: Fordítások keresése

en: Language of Translation
hu: Fordítás nyelve
