BUEditor (7.x-1.9) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Search
ur: تلاش

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔
