Bufferapp (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Log
ro: Jurnal

en: Options
ro: Opţiuni

en: Other
ro: Altele

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Profiles
ro: Profile

en: Title link
ro: Titlu legătură
