Bulk field (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: User
es: Usuario

en: Node
es: Nodo

en: Comment
es: Comentario

en: Field Label
es: Etiqueta de campo

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Field description
es: Descripción del campo

en: - Select an existing field -
es: - Seleccione un campo existente -

en: Existing field
es: Campo existente
