Bulk field (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Comment
ar: التعليق

en: Widget type
ar: نوع الويدجة

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ar: تم التعرف على اختيار غير مسموح به. من فضلك اتصل بإداري الموقع.

en: Field description
ar: وصف الحقل

en: - Select an existing field -
ar: - اختر حقل موجود -
