Bulk field (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: User
ja: ユーザー

en: Node
ja: ノード

en: Comment
ja: コメント

en: Widget type
ja: ウィジェットタイプ

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ja: 不正な選択が見つかりました。サイト管理者に連絡してください。

en: - Select an existing field -
ja: - 既存のフィールドを選択 -
