Bulk field (7.x-3.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hy: Անօրինական ընտրությունն է հայտնաբեվրել:  Խնդրում ենք կապնվել կայքի ադմինիստրատորի հետ:

en: - Select an existing field -
hy: - Ընտրել գոյություն ունեցող դաշտը -
