Bulk field (7.x-3.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Comment
tr: Yorum

en: Widget type
tr: Arayüz nesnesi türü

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
tr: İzin verilmeyen bir işlem tespit edildi. Lütfen site yöneticisi ile iletişim kurunuz.

en: - Select an existing field -
tr: - Mevcut bir alanı seçiniz -
