Business Blog (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Core
ar: النواة

en: Url
ar: المسار

en: Header
ar: الترويسة

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Highlighted
ar: مبرز
