Business Blog (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Login
it: Accedi

en: Search
it: Cerca

en: Weight
it: Peso

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Caption
it: Didascalia

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Banner managment
it: Gestione delle immagini nella testata
