Business Blog (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Slideshow
id: Presentasi Slide

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Login
id: Masuk

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Core
id: Inti

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru
