BusinessTime (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: You are here:
it: Tu sei qui:

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: Highlighted
it: Evidenziato
