BusinessTime (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Content Top
ja: コンテンツトップ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Second sidebar
ja: 第2サイドバー

en: Highlighted
ja: ハイライト
