BusinessTime (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Content
pl: Zawartość

en: You are here:
pl: Jesteś tutaj:

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Preface First
pl: Pierwszy wstęp

en: Postscript First
pl: Pierwszy dopisek

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Grid Size
pl: Rozmiar siatki

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Preface Second
pl: Drugi wstęp

en: Preface Third
pl: Trzeci wstęp

en: Postscript Second
pl: Drugi dopisek

en: Postscript Third
pl: Trzeci dopisek
