BusinessTime (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Content
ca: Contingut

en: You are here:
ca: Esteu aquí:

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Main Menu
ca: Menú principal

en: Highlighted
ca: Destacat
