BusinessTime (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: مساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Highlighted
ar: مبرز
